Należymy do:

Federacja PPRN

Szybki kontakt

PROVESTIA s.c. Anna Kurczycka, Beata Garbacz
ul.Wyzwolenia 16/26
10-106 Olsztyn

tel: 501 413 290; 607 81 80 63

Licencja Zawodowa
pośrednictwa w Obrocie
Nieruchomościami: 5571

Formularz kontaktowy

Rzetelni doradcy
Sprawdzone nieruchomości

Iława - Obiekt na sprzedaż 800.00m2

1 300 000 PLN

(1 625 PLN/m2)

Anna Kurczycka
Anna Kurczycka

Zapytaj o ofertę

powierzchnia: 800m2
Typ oferty: Sprzedaż
Nr oferty: PRO-BS-5342
Standard:

Informacje dodatkowe:

Dojazd: droga utwardzona
Kanalizacja: szambo
Ogrzewanie: c. o. na węgiel i drewno + kominek
Otoczenie: jezioro, las
Połozenie biurowca: poza miastem
Powierzchnia biurowca: 800
Prąd: jest
Inf. o terminie wydania: do uzgodnienia
Woda: jest

Opis nieruchomości:

Pensjonat wraz z dodatkowymi zabudowaniami znajduje się w miejscowości Karaś jedynie 4,5 km od Iławy. Posiadłość usytuowana jest centralnie na 5 ha gruncie, wokół las mieszany (ok 4 ha świerków, sosen, brzóz). Pozostała część to trawniki, łączki i blisko 10 arowy staw usytuowany w sąsiedztwie zabudowań.
Bliskość miasta, przestrzeń, cisza, otoczenie zielenią, sąsiedztwo rezerwatu przyrody - jeziora Karaś to niezwykłe atuty tej posiadłości.
Łączna powierzchnia zabudowań mieszkalnych i gospodarczych to ponad 800 m2.

Na zabudowania składają się:

część 1. Budynek główny 1 piętrowy - o łącznej pow. 172 m2 / parter 87,24 m2, piętro 84,77 m2.
Na parterze znajduje się przestronny salon z kominkiem z wyjściem na kryty taras, sypialnia z łazienką, garderoba, aneks kuchenny ze spiżarnią, hol. Na piętrze budynku: 3 pokojem 2 łazienki, toaleta, hol, klatka schodowa, otwarty taras, stryszek. Całość budynku po generalnym remoncie: wymienione okna, drzwi, zmodernizowane ogrzewanie, oświetlenie, wyremontowane łazienki, zmienione podłogi. Całość budynku jest podpiwniczona. W piwnicy znajduje się pralnia, kotłownia, hydrofor oraz pomieszczenie magazynowe.

część 2. Część usługowo-letnickowa - o łącznej pow. 192,12 m2. W tej części znajduje się 5 pokoi, 4 łazienki, 1 toaleta, sauna, przedsionki. Wszystkie pokoje mają samodzielne wejście a 3 z nich także niezależne wyjście na tarasy od strony lasku świerkowego.

część 3. Dalsza część pomieszczeń - została dobudowana do lewej części budynku: pomieszczenie magazynowe o pow. ok. 50 m2, wiata na drewno ok 100 m2, sala barowo-szkoleniowa o pow. 120 m2 z kuchnią ok. 9 m2, zmywalnią 12,49 m2, dwoma wc z przedsionkiem. W sali znajduje się pieco-kominek kaflowy i kominek otwarty; pokój letni z miejscami noclegowymi na 15 osób, łazienka z 2 toaletami, 2 prysznicami i 2 umywalkami o łącznej pow. 60 m2; samodzielne mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym, łazienką i przedsionkiem o łącznej pow. 50 m2, które jest w trakcie remontu, jest również kotłownia, stajnia na 3 stanowiska dla koni, 3 pomieszczenia magazynowe, garaż, wędzarnia o łącznej pow. ok 90 m2.

Sala barowa, pokój 15 osobowy i mieszkanie ogrzewane jest na drewno i węgiel, drugi piec co. Istnieje możliwość przyłączenia pozostałych pomieszczeń magazynowych. Wszystkie zabudowania są ze sobą połączone. Ich usytuowanie jest funkcjonalne i daje różnorodne możliwości wykorzystania i zagospodarowania.
Do obiektu wykonano aktualną ocenę p.poż. dokonana przez Komendę pow. Straży pożarnej w Iławie, aktualne badania elektryczne, aktualny protokół z okresowej kontroli przewodów kominowych dymowych i grawitacyjnych, przewodów spalinowych i wentylacyjnych, instrukcję bezpieczeństwa pożarowego obiektu, inwentaryzację obiektu wykonaną przez architekta.

Sprzedaży podlega całość obiektu, las i pozostałe grunty.

 

Dodatkowych informacje Anna Kurczycka, tel: 501413290
Opis nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo Anna Kurczycka lic. 5571