Należymy do:

Federacja PPRN

Szybki kontakt

Provestia s.c Anna Kurczycka Beata Garbacz
ul.Wyzwolenia 16/26
10-106 Olsztyn

tel: 607818063, 501 413 290

Licencja Zawodowa
pośrednictwa w Obrocie
Nieruchomościami: 5571

Formularz kontaktowy

Rzetelni doradcy
Sprawdzone nieruchomości

 • Chcę
  Kupić

  Miejscowość:
  Cena: od
  do
  Powierzchnia: od
  do
  m2
 • Chcę
  Wynająć

  Miejscowość:
  Cena: od
  do
  Powierzchnia: od
  do
  m2

Lokale pod wynajem

 • Olsztyn - Lokal do wynajęcia 754m2

  33 930 PLN

  (45 PLN/m2)

  Powierzchnia biurowa w nowoczesnym Biurowcu klasy A w Centrum Olsztyna! Do wynajęcia bardzo atrakcyjna powierzchnia biurowa usytuowana w nowo wybudowanym biurowcu klasy "Premium" w Olsztynie ul. Dąbrowszczaków 21 Business Centre.  Oferowany lokal to całe 3 piętro z panoramicznym widokiem na śródmieście Olsztyna. Powierzchnia do wynajęcia to 754 m2 (...)

  Zobacz szczegóły oferty

 • Lokal biurowy w centrum Olsztyna do wynajęcia od zaraz! Lokal znajduje się w Śródmieściu przy zbiegu ulic Partyzantów i Bema, w budynku handlowo-usługowym. Zlokalizowany na 1 pierwszym piętrze i składa się z pomieszczenia biurowego oraz łazienki z toaletą. W budynku znajdują się siedziby kancelarii adwokackich, notarialnych, radcowskich i(...)

  Zobacz szczegóły oferty

 • Kompleks pomieszczeń biurowych usytuowanych w nowoczesnym biurowcu w przemysłowo-biurowej dzielnicy w Olsztynie. Budynek został wybudowany w 2011r. Proponowany kompleks położony jest na 2 piętrze. Aktualnie posiada dwa oddzielne wejścia, stąd też istnieje możliwość odseparowania dwóch odrębnych firm. Rozkład całego kompleksu: dwa sekretariaty, korytarz(...)

  Zobacz szczegóły oferty