Należymy do:

Federacja PPRN

Szybki kontakt

PROVESTIA s.c. Anna Kurczycka, Beata Garbacz
ul.Wyzwolenia 16/26
10-106 Olsztyn

tel: 501 413 290; 607 81 80 63

Licencja Zawodowa
pośrednictwa w Obrocie
Nieruchomościami: 5571

Formularz kontaktowy

Rzetelni doradcy
Sprawdzone nieruchomości

 • Chcę
  Kupić

  Miejscowość:
  Cena: od
  do
  Powierzchnia: od
  do
  m2
 • Chcę
  Wynająć

  Miejscowość:
  Cena: od
  do
  Powierzchnia: od
  do
  m2

Lokale pod wynajem

 • Bartoszyce - Lokal do wynajęcia 50m2

  3 000 PLN

  (60 PLN/m2)

  Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 50 m2 w samym centrum Bartoszyc, tuż przy Bramie Lidzbarskiej, na Placu Konstytucji 3 Maja. Lokal handlowo-usługowy, usytuowany w ciągu lokali użytkowych:Mevis, Piekarnia, Kwiaciarnia, Bank. Składa się z pomieszczenia handlowo-usługowego, zaplecza socjalnego oraz toalety. Podwójne witryny na parterze przy głównym ciągu handlowym(...)

  Zobacz szczegóły oferty

 • Do wynajęcia powierzchnia biurowo-usługowa w nowo wybudowanym budynku z prestiżowej dzielnicy Olsztyna. Kompleks lokali składa się z 4 oddzielnych gabinetów, powierzchnie: pomieszczenie główne z dużą witryną - 40 m2; trzy gabinety 15-18m2, hol z poczekalnią, strefa socjalna, łazienka z toaletą, w holu dwie szafy garderobiane w zabudowie. Przed budynkiem(...)

  Zobacz szczegóły oferty

 • Kompleks pomieszczeń biurowych usytuowanych w nowoczesnym biurowcu w przemysłowo-biurowej dzielnicy w Olsztynie. Budynek został wybudowany w 2011r. Proponowany kompleks położony jest na 2 piętrze. Aktualnie posiada dwa oddzielne wejścia, stąd też istnieje możliwość odseparowania dwóch odrębnych firm. Rozkład całego kompleksu: dwa sekretariaty, korytarz z(...)

  Zobacz szczegóły oferty

 • Funkcjonalny i nowoczesny gabinet lekarski w nowej klinice do wynajęcia. Lokal o pow. 12 m2 jest nowocześnie zaaranżowanym doskonały pod gabinet lekarski lub podobnego rodzaju usługi typu: psycholog, logopeda itp. Lokal usytuowany jest w nowoczesnej klinice specjalizującej się w stomatologii, ortopedii dziecięcej i medycynie estetycznej. Do dyspozycji najemcy(...)

  Zobacz szczegóły oferty

 • Oferowany lokal składa się z sześciu pomieszczeń biurowych, dwóch toalet oraz recepcji i kącika kuchennego.Usytuowany jest przy jednej z głównych ulic Olsztyna w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu Michelin. Doskonale nadaje się do celów biurowych, usługowych jak też(...)

  Zobacz szczegóły oferty